Akademik Dergi | İletişim Fakültesi

İletişim Fakültesi


Akademik Dergi

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Dergisi, iletişim alanındaki çalışmaların yayınlandığı akademik, elektronik (eISSN:2619-9718) ve “hakemli” uluslararası bir dergidir. Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Dergisi iletişim alanının disiplinler arası niteliğini önemseyen, çeşitli kapsam ve yönelimlerdeki tüm akademik çalışma anlayışlarının değerli olduğunu kabul eden, ülkemizdeki iletişim alanındaki literatürün gelişmesine katkıda bulunmayı öncelikli bir görev olarak benimseyen bir süreli yayın olarak 2003 yılından bu yana yılda iki kez Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından yayınlanır.


Hakkında
Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Dergisi, ULAKBİM SBVT tarafından taranan hakemli bir dergidir. Ayrıca EBSCO veri tabanında taranmaktadır. Yılda iki kez yayınlanır. Derginin yazım dili Türkçe ve İngilizcedir.
29. Sayı İçin Yazı Çağrısı
Değerli Akademisyenler,
İletişim alanındaki çalışmaların yayımlandığı akademik “hakemli” bir dergi olan Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Dergisi’nin 29. Sayısı (Haziran) için teorik ya da ampirik içerikli makalelerinizi, akademik yorum, kitap eleştirisi ve çevirilerinizi Dergipark Sistemi (http://dergipark.gov.tr/akil) adresinden  15 Mart 2018‘ ye kadar yükleyebilirsiniz.Son Güncelleme : 17 Ağustos Çarşamba 2016
98